شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠

خدمات درمانی دیابت

خدمات درمان دیابت کلینیک شهید مفتح

دستگاه تراکم استخوان

تجهیز کینیک شهید مفتح به دستگاه تراکم استخوان

دستگاه کلونسکوپی

تجهیز کلینیک شهید مفتح به دستگاه کولونوسکوپی

دستگاه اندسکوپی

تجهیز کلینیک شهید مفتح به دستگاه اندسکوپی
مطالب علمی
اخبار کلینیک
رئیس هیئت مدیره کلینیک های شهید مفتح یاسوج بیان کرد؛
رئیس هیات مدیره کلینیک ‌های شهید مفتح یاسوج گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در دو سال اخیر نتایج مطلوبی در حوزه بهداشتی، درمانی و سلامت به دنبال داشته که یکی از مهمترین انها ماندگاری پزشکان در بخش‌ های سرپایی و بستری کلینیک های یاسوج و دیگر مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
جوابیه؛
جوابیه روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه به گزارش درج شده در سایت های خبری و خبرگزاری تحت عنوان " رکوردی دیگر توسط کادرهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، ویزیت در 3 دقیقه و 30 ثانیه "
در گفت و گو با دکتر امین ناظر مظفری مطرح شد؛
متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: عنوان "سرطان" به رشد بی رویه و خارج از کنترل سلول های یک ناحیه از بدن، اطلاق می شود.
رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج عنوان کرد؛
رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج به تشریح خدمات ارائه شده در این کلینیک پرداخت و گفت: 17 پزشک فوق تخصص و 43 پزشک متخصص به صورت تمام وقت درکلینیک شهید مفتح، مشغول ارائه خدمت به بیماران هستند.
توصیه های مدیر کلینیک به کاربران نوبت دهی اینترنتی
مدیر کلینیک های یاسوج عنوان کرد: کاربران سایت کلینیک های یاسوج به دلیل عدم آشنایی با زمان فعال شدن نوبت دهی پزشکان و سیستم نوبت دهی دچار مشکلاتی می شوند. بهروزی توضیح داد: نوبت همه پزشکان متخصص و فوق تخصص به جزء متخصصین زنان و زایمان به صورت ماهیانه در روز 27 هر ماه جهت ماه بعد فعال می شود.متخصصین زنان و زایمان به صورت هفتگی در روز
در گفتگو با متخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان شد؛
متخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیماری ام اس، نوعی بیماری خود ایمنی است که در اثر واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به نورون های یا سلول های مغزی ایجاد می شود.
گفتگو با متخصص تغذیه کلینیک های یاسوج
متخصص تغدیه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در وعده سحر، حتما غذاهای آب دار، میوه و سبزیجات آب دار، مانند هلو، هندوانه، طالبی، خربزه، کاهو و ترکیباتی که آب کافی داشته باشند، گنجانده شوند
گفت و گو با متخصص بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های کلیه؛
متخصص بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های کلیه، فشارخون، دیالیز و پیوند دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: اگر فرد فقط مبتلا به فشارخون، رژیم غدایی کم نمک و کم چرب در وعده سحر و افطار را رعایت کند و در صورت امکان طبق نظر پزشک داروهای خود را بین سحر و افطار جابجا کند، فرد خیلی راحت می تواند روزه بگیرد.
کارشناس تغذیه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج عنوان کرد؛
کارشناس تغذیه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: شربت خاکشیر، لیمو، انگور و آب انار، نوشیدنی های مناسبی برای افراد روزه دار مشاغل سخت هستند.
روانشناس بالینی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان داشت:
روانشناس بالینی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هر فرد در کنار رعایت بهداشت فردی باید به بهداشت اجتماعی خود، نیز توجه داشته باشد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ قادر زاده باقری با بیان اینکه بهداشت، علم و هنر پیشگیری از بیماری ها است، افزود: رعایت بهداشت در ابعاد مختلف آن از جمله جسمی، روحی و روانی مقدمه ای برای سلامتی فرد است.
نوبت دهی کلینیک

 

تلفن نوبت دهی کلینیک : 07491013813

 

با توجه به تغییر لینک های سامانه نوبت دهی لطفا از لینک زیر استفاده نمایید.

لینک جدید سامانه نوبت دهی

اطلاعیه

آدرس: خیابان شهید منتظری جنب بیمارستان شهید بهشتی

تلفن: 13-07433228212

ساختمان کلینیک شماره 1 در دو طبقه :

طبقه همکف: مدیریت ،تراکم استخوان ،تزیقات وپانسمان ،واحد فیزیوتراپی ،پذیرش و نوبت دهی ،متخصصین ارتوپدی ،توانبخشی ،اعصاب و روان ،مشاوره روانشناسی

طبقه اول : متخصصین جراح عمومی ، متخصین کلیه ومجاری ادرار ، جراح مغز واعصاب ،چشم پزشک ،متخصص گوش وحلق بینی.

آدرس: خیابان شصت متری روبروی گلستان 2 ساختمان اورژانس قدیم

در کلینیک شماره 2: متخصصصین و فوق تخصصین اطفال ،متخصصین عفونی  حضور دارند.

آدرس: خیابان شصت متری نبش گلستان  10

تلفن: 223299 07433

در کلینیک شماره 3: متخصصین قلب وعروق ،متخصصین داخلی ،فوق تخصص نفرولوژی ،فوق تخصص ریه ،متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی ،متخصصین زنان وزایمان حضور دارند و همچنین تست ورزش ،اکوکاردیوگرافی ،سونوگرافی در این کلینیک فعال می باشد.


خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود:

1- سو نوگرافی 2- تست ورزش 4- اکو کاردیوگرافی 5- نوار قلب 6- نوار قلب جنین 6- گرفتن نمونه پاپ اسمیر

آدرس:خیابان شهید منتظری ساختمان جمعیت هلال احمر استان

در این کلینیک فوق تخصصین روماتولوژی، گوارش، ریه، جراحی پلاستیک،گوش و حلق و بینی و متخصصین رادیولوژی حضور دارند.

خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود:

تست ریه،سونوگرافی،اندوسکوپی سینوس،اندوسکوپی و کلونوسکوپی

درباره کلینیک

کلینیک درمانی و آموزشی شهید دکتر مفتح مفتخر است با بهره مندی از اساتید مجرب و توانا و کارکنان ماهر و ورزیده گامی موثر در تولید علم ،ارائه آموزش نوین به دانشجویان در سطوح مختلف و گامی دیگر در ارائه خدمات نوین تشخیصی، درمانی و مراقبتی به بیماران نیازمند برمی دارد.